Chicco Oasys 2-3 Fixplus Evo Oto Koltuğu (15-36 kg) Red Pass

Ürün Kodu :CHC707915964
Marka: Chicco
1.499,00

Ürünün Diğer Renkleri

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İADE VE TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Oasys 23 FixPlus EVO 
   

  Güvenlik Pedi
  Yenilikçi Güvenlik Pedi çocuğun boynuna uygulanan kuvveti %30'a varan bir ön darbe etkisi ile azaltmaktadır.

  Chicco Test2016 - Q kuklalarla gerçekleştirildi. 

   
  FixPlus Bağlantıları
  Oasys 23 FixPlus EVO, kayışları ve FixPlus sıkı bağlantı kemerlerini içerir ve bu sayede otomobile daha da güvenli geçmesini sağlar.

   
  Çocuğunuz ile beraber büyür
  Çocuğunuzun boyunu ve kilosunu 3 yaştan 12 yaşa kadar takip eder.

  Konfor
  Koltuk sırtlığı, orta düğmeye basarak süper konforlu hareket sağlamak için aynı anda 4 farklı yatış konuma getirilebilir.

  Yan Güvenlik Sistemi
  Yan etki durumunda çocuğun vücudunun en hassas bölgelerini korumak için yüksek darbe emici kapasitesini sağlamak için sağlam ve güvenilir yan koruma sağlanmıştır: baş ve gövde aşırı savunmasızdır ve omuzlar gelecek darbenin ilk temas noktasıdır.
  Kolay kullanım
  Kolay kullanım; ergonomi ve basitlik anlamına gelir. Her komut, yanlış kurulumu önleyen turuncu renk kullanımı sayesinde iyi işaretlenmiştir ve kolaydır, koltuk arabaya takıldığında bile ebeveynler tüm işlevlerini kullanabilirler.
  Group 2/3
  Oasys 23 FixPlus EVO, 15 ila 36 kg arasında ağırlığı olan çocukların taşınması için ECE R44 / 04'e göre onaylanan Chicco Grup 2/3 oto koltuğudur. 3 noktalı kemeri kullanarak Evrensel olarak sınıflandırılır: çoğu otomobille uyumludur (uyumluluğu doğrulamak için aracın kullanım kılavuzunu kontrol etmeniz önerilir). Bunun yerine, FixPlus sıkı bağlantı sistemini ve 3 noktalı kemer kullanılarak yarı evrensel olarak sınıflandırılır: 'Araba Uyumluluk Listesi'nde' belirtilen araçlarla uyumludur.
Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.