Britax Römer Evolva 123 SL Sict 9-36 kg Oto Koltuğu-Storm Grey

Ürün Kodu :F12000027863
2.399,00

Ürünün Diğer Renkleri

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İADE VE TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Britax Römer Evolva 123 SL Sict 9-36 kg Oto Koltuğu

  Gelişmiş özellikler ve esneklik

  EVOLVA serisi, 10 yılı aşkın bir süredir ebeveynler tarafından popüler olmuştur.

  En son eklenen EVOLVA 1-2-3 SL SICT, gelişmiş güvenlik performansı ve üstün bir görünüm sunuyor.

  Geliştirilmiş Yan Darbe Minder Teknolojisi (SICT), bir çarpışmadaki çarpma kuvvetini en aza indirir ve Soft-Latch ISOFIX kurulumu, koltuğu doğrudan araca bağlar.

  9 kg'dan 36 kg'a kadar olan çocuklar için uygundur ve çoğu arabaya monte edilebilir - ISOFIX ve 3 noktalı emniyet kemeri veya sadece 3 noktalı emniyet kemeri ile.

  9 ay - 12 yaş | 9 - 36 kg

  Yeni EVOLVA - Her zamankinden daha iyi

  Yıllar süren araştırma ve testler, EVOLVA serisinin 10 yıldan uzun bir süredir ebeveynler arasında popüler olmasına yardımcı olmuştur.

  Yeni EVOLVA 1-2-3 SL SICT, üstün güvenlik performansı için koltuğu doğrudan araca bağlayan Soft-Latch ISOFIX kurulum sistemiyle birlikte geliyor.

  Aynı zamanda yan çarpışma durumunda çocuğunuz üzerindeki etkinin etkisini en aza indiren Yan Darbe Yastık Teknolojimizi (SICT) de içerir.

  Yeni kapak tasarımı üst düzey bir görünüm sunuyor, koltuk başındaki yumuşak kumaşlar ve performans göğüs yastıkları çocuğunuz için ekstra rahatlık hissi veriyor.

  Tamamen, yıl boyunca yol konforunu ve güvenliğini arttırıyor.

  EVOLVA 1-2-3 SL SICT çocuğunuzla birlikte büyür, çünkü 9 kg'dan 36 kg'a kadar olan çocuklar için kullanılabilir.

  Bu, bir bebek taşıyıcıdan sonra ihtiyacınız olacak tek araba koltuğu yapar. Küçüklüğünüz büyüdükçe, koltuğu 3 noktalı emniyet kemerini (36 kg'a kadar) kullanarak çocuk koltuğunda emniyete almak için entegre kablo demetinden (18 kg'a kadar) kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz.

  Çoğu otomobilde esnek kullanım

  Yıllar boyunca muhtemelen çocuğunuzun araba koltuğunu başka bir araca transfer etmek zorunda kalacağınız durumlarda karşılaşacaksınız.

  Bu, hafif olduğundan ve çoğu otomobilde, ISOFIX ve 3 noktalı emniyet kemeri veya tek başına 3 noktalı emniyet kemeri ile güvenli şekilde monte edilebildiğinden, EVOLVA 1-2-3 SL SICT ile çok kolaydır.

  Her iki kurulum seçeneği, yan darbe koruma teknolojimizle birlikte (patenti beklemede), yolda bir ebeveyn olarak ihtiyacınız olan esnekliği ve güvenceyi sunar.


  Özellikler

  İleriye dönük kurulum 9 - 36 kg

  Boyutlar (Y x G x D) 61 - 86 x 51 x 48 cm

  Ağırlık 8,6 kg

  Ödülü Anne ve Bebek 2018
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.