Blog

Oto Koltuğu Kullanımı

14 Şubat 2021

Ülkemizde ilgili kanun maddesinde yapılan değişiklik ile Haziran 2010 tarihi itibariyle çocukların araç içinde seyahati esnasında OTO KOLTUĞU(çocuk güvenlik koltuğu) kullanımı zorunlu hale getirilmiştir. 

Lohusalık Dönemi

14 Şubat 2021

Lohusalık, doğum akabindeki ilk 6 haftayı ifade eder.Lohusalık dönemi 3 ayrı sürece ayrılır; çok erken lohusalık(ilk 24 saat), erken lohusalık(ilk 1 hafta) ve geç lohusalık(geri kalan süreç) olarak adlandırılır.

Hamile Yogası

14 Şubat 2021

Hamilelik sırasında yapılan yoga;  hamilelik esnasında, doğum ve doğum sonrasında anneye büyük fayda sağlayacaktır.Hamilelik sürecinde gerçekleşen mide bulantıları, kramplar ve hamilelik sırasında meydana gelen ödem  yoga sayesinde en aza indirilmiş olacak.Düzenli olarak yapılan yoga solunum ve dolaşım sisteminizi de güçlendirecektir.

Owli Doğum Sonrası İnceltici Korse

14 Şubat 2021

Halk arasında hamile korsesi olarak da adlandırılan korseler doğumun hemen sonrasında kullanılmaksı önerilir. Owli markası tarafından Türkiye’de üretilen Owli Doğum Sonrası İnceltici Korse son dönemde annelerin en çok tercih ettiği korseler arasında yer almaktadır.

Bebek Arabalarında Değişen Trendler

13 Şubat 2021

Her geçen yıl teknolojik değişim ve gelişmeleri bebek arabalarında da gözlemlemek mümkün oluyor. İşin özünde bebek arabası kullanımı ebeveynlerin hayatını kolaylaştırmak için düşünülmelidir. 

Fetüsün Yaşam Bağı Göbek Bağı

13 Şubat 2021

Plasenta, bebek ile anne arasındaki oksijen ve besin alışverişini sağlar. Fetüs(anne karnında bebeğe verilen isim) plasentaya göbek kordonu ile bağlıdır. Fetüs, göbek kordonu, diğer adı ile göbek bağı vasıtasıyla annesinin kanından oksijen, gelişimi için gerekli besinleri ve bazı bağışık maddeleri alır.

OiOi Silikon Bebek Beslenme Seti

09 Şubat 2021

OiOi Silikon Bebek Beslenme Gereçleri %100 premium silikondan imal edilmekte olup, bu nedenle plastik ürünlere sağlıklı bir alternatif olarak bebek beslenmesinde gönül rahatlığıyla kullanılabilir. 

Been Eggy

07 Şubat 2021

Been Eggy Mama Sandalyesi doğanın mucizesi yumurtadan ilham alınarak bebeğiniz için tasarlandı. 

Chipolino Merida

31 Temmuz 2019

Şüphesiz gebelik ile birlikte temelleri atılan anne ve bebek arasındaki bağ, doğum ve akabinde emzirme süreci ile birlikte taçlanır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.